Schedule

MONDAYSWeek 1 (11-17 Dec)Week 2 (18-24 Dec)Week 3 (25-31 Dec)Week 4 (1-7 Jan)
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00Strange Signals (Joe Innnes)(17:00) Depth of FieldStrange Signals (Joe Innes)Dokta
18:00 - 20:00Aphra & KatDepth of FieldHorton JupiterRehearsal Rooms show (6-7pm) / Row G Records (7-8pm)
20:00 - 22:00Loose LipsLoose LipsLoose LipsLoose Lips
22:00 - 00:00JorgeDJ BoyceyFire Emoji One Hundred EmojiMatt & Raf
TUESDAYSWeek 1 (11-17 Dec)Week 2 (18-24 Dec)Week 3 (25-31 Dec)Week 4 (1-7 Jan)
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00NVNA
16:00 - 18:00Perfect HistoryBest of BandcampPerfect HistoryRory Bett
18:00 - 20:00My Favourite LabelsBienAimerMy Favourite LabelsBienAimer
20:00 - 22:00Solid Gold TelephoneChaos Theory (not in december)WearehappenedWeeaboo Massive
22:00 - 00:00Timothy J FairplayDJ Shag GirlsAS IF. NO WAY!DJ Shag Girls
WEDNESDAYSWeek 1 (11-17 Dec)Week 2 (18-24 Dec)Week 3 (25-31 Dec)Week 4 (1-7 Jan)
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00CabasaStupid Color Squad Selections with MLB
18:00 - 20:00Intergalactic Cat AdventuresSam KaramEl Prevost & BabsIn My Head (Ian Charles Carter)
20:00 - 22:00The Whole Enchilada w/Ed ShawArt Needs An OperationBodyPlayingWithScissors
22:00 - 00:00Crate ProjectSavage SerenityCrate ProjectCabin
THURSDAYSWeek 1 (11-17 Dec)Week 2 (18-24 Dec)Week 3 (25-31 Dec)Week 4 (1-7 Jan)
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00Loose Lips
16:00 - 18:00Forteana (Jonathan Greenwood) (one off)Vincent MorrisVilma RaeHang Yourself Records (pre-record)
18:00 - 20:00All Things Progressive w/ Ammar ZafarTorn RelicsSamba NoiseClapTrap
20:00 - 22:00Massage Brain CultColder Tech SupportJamie J [Ballsdeep]Colder Tech Support
22:00 - 00:00Aural YouthFlotsam/JetsamDream UnitAnna Wester (starting 1st Feb)
FRIDAYSWeek 1 (11-17 Dec)Week 2 (18-24 Dec)Week 3 (25-31 Dec)Week 4 (1-7 Jan)
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00Depth of Field
14:00 - 16:00Depth of Field
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00Place or TimeTagwell WoodsAlphadelic Records showBohemian (Mary Ctvery) (7-8pm)
20:00 - 22:00Silent MechanicsLiar Bird Show w/ XantraxHot Hands RadioCluster Node
22:00 - 00:00Working TitleXavierIgnition w/ Pepo Fernandez
00:00 - 01:00Turned onTurned onTurned onTurned on
SATURDAYSWeek 1 (11-17 Dec)Week 2 (18-24 Dec)Week 3 (25-31 Dec)Week 4 (1-7 Jan)
10:00 - 12:00Subaxel
12:00 - 14:00Polar Opposites AudioGuido's Dive
14:00 - 16:00Morning Routine w/LyleBubInt'l Winners Presents (pre-record)
16:00 - 18:00Power CouplesTHINGS DISAPPEAR w/ Lee Kirk Faganb0ld (ciara & Jonathan) Sean Those That Can't
18:00 - 20:00Forteana (Jonathan Greenwood)TorqueTremors TVTorque
20:00 - 22:00They Make SoundDaniel Ballwannamarchi.clubLike IN ABYSS RADIO (Clifford Sage)
22:00 - 00:00For The RecordFaux Naif (Kimi)Massive Dance Hits (James Marrs)Hypanagogic Jerk (Olaf)
SUNDAYSWeek 1 (11-17 Dec)Week 2 (18-24 Dec)Week 3 (25-31 Dec)Week 4 (1-7 Jan)
10:00 - 12:00Subaxel
12:00 - 14:00.flp (Blixa).flp
14:00 - 16:00I AM DEAD w/ Niluccio Ashley CasselleAlnaAriadne's Labyrinth
16:00 - 18:00S.O.O.N.Scratch CollectiveJeff OparaLee & The Firebomber (Alex Dickinson)
18:00 - 20:00You Taste Like The TropicsShaped By What We LoveYou Taste Like The TropicsParallax View
20:00 - 22:00Yellow RadioFiscal Cliff & Kyle MonologuesYellow RadioFiscal Cliff and Kyle Monologues
22:00 - 00:00Ben GaylesUmbilical Chords: Night NurseEperon MusicEntropica
00:00 - 01:00Monologues